Pos First Name Last Name YOB Country Start
Num
Time Run T1 Bike T2 Run
1 Stephanie Forrester 1969 GBR 02:02:02 00:32:05 00:00:00 01:13:41 00:00:00 00:16:16
2 Siri Lindley 1969 USA 02:02:03 00:32:01 00:00:00 01:13:41 00:00:00 00:16:21
3 Christiane Soeder 1975 GER 02:02:14 00:32:50 00:00:00 01:12:42 00:00:00 00:16:42
4 Fiona Lothian 1965 GBR 02:02:21 00:32:02 00:00:00 01:13:32 00:00:00 00:16:47
5 Edwige Pitel 1967 FRA 02:02:29 00:32:04 00:00:00 01:13:27 00:00:00 00:16:58
6 Irma Heeren 1967 NED 02:02:32 00:32:06 00:00:00 01:13:29 00:00:00 00:16:57
7 Erika Csomor 1973 HUN 02:03:41 00:32:03 00:00:00 01:13:41 00:00:00 00:17:57
8 Fiona Docherty 1975 NZL 02:06:35 00:32:49 00:00:00 01:16:47 00:00:00 00:16:59
9 Agnes Eppers 1970 BOL 02:06:39 00:33:28 00:00:00 01:15:58 00:00:00 00:17:13
10 Dolorita Gerber 1968 SUI 02:06:56 00:33:48 00:00:00 01:15:39 00:00:00 00:17:29
11 Helene Purdy GBR 02:07:04 00:33:30 00:00:00 01:16:09 00:00:00 00:17:25
12 Antje Strothmann 1968 GER 02:07:23 00:34:52 00:00:00 01:14:38 00:00:00 00:17:53
13 Anne Curi-Preisig 1967 USA 02:07:26 00:33:44 00:00:00 01:15:51 00:00:00 00:17:51
14 Nicole Cope NZL 02:07:32 00:33:54 00:00:00 01:15:43 00:00:00 00:17:55
15 Ewa Dederko 1974 POL 02:07:47 00:34:11 00:00:00 01:15:25 00:00:00 00:18:11
16 Susanne Knispel GER 02:08:06 00:34:10 00:00:00 01:15:37 00:00:00 00:18:19
17 Hilde Wellens 1961 BEL 02:08:30 00:34:09 00:00:00 01:16:04 00:00:00 00:18:17
18 Marjan Huizing 1968 USA 02:08:40 00:34:32 00:00:00 01:15:32 00:00:00 00:18:36
19 Katja Potthoff GER 02:08:48 00:34:25 00:00:00 01:15:58 00:00:00 00:18:25
20 Maria Kuriackova 1964 SVK 02:08:54 00:34:07 00:00:00 01:17:04 00:00:00 00:17:43
21 Cheryl Murphy CAN 02:08:57 00:34:06 00:00:00 01:17:06 00:00:00 00:17:45
22 Minna Pihala FIN 02:09:12 00:35:09 00:00:00 01:16:20 00:00:00 00:17:43
23 Corine Raux 1976 FRA 02:09:27 00:34:20 00:00:00 01:16:54 00:00:00 00:18:13
24 Lenka Zemanova 1979 CZE 02:09:37 00:35:07 00:00:00 01:16:04 00:00:00 00:18:26
25 Nancy Burden 1961 CAN 02:10:13 00:35:12 00:00:00 01:16:14 00:00:00 00:18:47
26 Juliette Clark GBR 02:10:21 00:35:04 00:00:00 01:16:23 00:00:00 00:18:54
27 Stephanie Soeder GER 02:10:49 00:35:00 00:00:00 01:16:27 00:00:00 00:19:22
28 Kyla Marsh CAN 02:11:57 00:35:47 00:00:00 01:15:50 00:00:00 00:20:20
29 Nadelle Gregg AUS 02:13:17 00:33:15 00:00:00 01:22:31 00:00:00 00:17:31
30 Marie Pierre Cami FRA 02:13:58 00:35:35 00:00:00 01:19:39 00:00:00 00:18:44
31 Ana Casares Polo 1971 ESP 02:14:25 00:35:05 00:00:00 01:19:57 00:00:00 00:19:23
32 Linley Avant Smith RSA 02:15:19 00:35:06 00:00:00 01:19:54 00:00:00 00:20:19
33 Cristina Ponte POR 02:18:13 00:36:09 00:00:00 01:23:04 00:00:00 00:19:00
34 Marta Cusido ESP 02:18:32 00:35:49 00:00:00 01:23:09 00:00:00 00:19:34
35 Treolar Childs RSA 02:19:59 00:36:20 00:00:00 01:22:43 00:00:00 00:20:56
36 Tracey Swenson 1963 USA 02:20:15 00:37:36 00:00:00 01:22:28 00:00:00 00:20:11
37 Margaret Beardslee AUS 02:22:36 00:36:33 00:00:00 01:25:13 00:00:00 00:20:50
DNF Anne Paul 1962 IRL DNF 00:34:08 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00
DNF Atsma Tinga NED DNF 00:34:09 00:00:00 01:13:48 00:00:00 00:00:00
DNF Helene Cawtborne GBR DNF 00:34:30 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00
DNF Amanda Purser GBR DNF 00:34:36 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00
DNF Michelle Dillon 1973 GBR DNF 00:34:38 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00
Program notes:

Distances: 1st run 10 km, bike 40 km, 2nd run 5 km.
Complete results