Pos First Name Last Name YOB Country Start
Num
Time Swim T1 Bike T2 Run
1 Appoline Foltz 2003 FRA 01:05:01 00:10:05 00:01:18 00:35:11 00:00:30 00:17:59
2 Anouk Sterkers 2003 FRA 01:05:10 00:10:24 00:01:18 00:34:51 00:00:30 00:18:09
3 Laura Moreau 2003 FRA 01:05:37 00:10:15 00:01:25 00:34:51 00:00:31 00:18:36
4 Léonie Douche 2004 FRA 01:05:51 00:10:25 00:01:19 00:34:50 00:00:31 00:18:48
5 Charline Cornec 2004 FRA 01:06:34 00:10:06 00:01:27 00:35:02 00:00:35 00:19:27
6 Solene Tan 2004 FRA 01:07:13 00:11:06 00:01:21 00:35:17 00:00:31 00:19:01
7 Lousie Delbarre 2004 FRA 01:07:16 00:11:38 00:01:26 00:34:39 00:00:29 00:19:06
8 Elena Polaert 2003 FRA 01:07:19 00:10:52 00:01:25 00:35:24 00:00:29 00:19:11
9 Anne Saillour 2003 FRA 01:07:24 00:11:52 00:01:21 00:35:19 00:00:31 00:18:24
10 Zia Pille Yard 2004 FRA 01:07:36 00:10:21 00:01:26 00:35:57 00:00:31 00:19:24
11 Maeva Couchard 2003 FRA 01:07:46 00:10:29 00:01:30 00:35:46 00:00:29 00:19:34
12 Lola Briol 2004 FRA 01:07:48 00:11:27 00:01:35 00:35:30 00:00:33 00:18:45
13 Gabrielle Masson 2004 FRA 01:07:57 00:11:13 00:01:23 00:35:06 00:00:35 00:19:43
14 Juliette Houart 2003 FRA 01:08:00 00:11:24 00:01:23 00:34:54 00:00:30 00:19:51
15 Juliette Delagarde 2004 FRA 01:08:01 00:11:22 00:01:35 00:34:43 00:00:32 00:19:49
16 Solène Marnoni 2004 FRA 01:08:01 00:11:46 00:01:20 00:35:25 00:00:30 00:19:03
17 Fantine Gonon 2004 FRA 01:08:02 00:11:00 00:01:33 00:35:11 00:00:31 00:19:49
18 Sibyle Sarradin 2003 FRA 01:08:03 00:11:49 00:01:24 00:35:23 00:00:33 00:18:57
19 Manon Langue 2003 FRA 01:08:18 00:11:00 00:01:28 00:35:16 00:00:36 00:20:00
20 Charline Taurin 2003 FRA 01:08:21 00:10:44 00:01:27 00:35:33 00:00:33 00:20:05
21 Lise Blassiaux 2004 FRA 01:08:25 00:11:04 00:01:25 00:35:15 00:00:31 00:20:12
22 Tiphaine Brun 2004 FRA 01:08:35 00:10:19 00:01:29 00:35:54 00:00:35 00:20:19
23 Ileana Gounot 2003 FRA 01:08:40 00:11:01 00:01:31 00:35:11 00:00:37 00:20:23
24 Manon Taurin 2003 FRA 01:08:48 00:10:27 00:01:31 00:35:47 00:00:33 00:20:32
25 Louise Bossard 2004 FRA 01:09:49 00:11:40 00:01:31 00:35:21 00:00:35 00:20:45
Program notes:

Technical Delegate: Max Lagant/FRA. Head Referee: Fabrice Beurienne/FRA
Incomplete results