Pos First Name Last Name YOB Country Start
Num
Time Run T1 Bike T2 Run
1 Sergio Piller ITA 239 01:57:43 00:33:27 00:00:00 01:06:51 00:00:00 00:17:25
2 Stefano Pessina 1972 ITA 238 01:58:56 00:34:29 00:00:00 01:05:55 00:00:00 00:18:32
3 Alberto Porrino ITA 241 02:00:44 00:34:27 00:00:00 01:08:22 00:00:00 00:17:55
4 Josef Bommer AUT 246 02:00:52 00:35:08 00:00:00 01:07:44 00:00:00 00:18:00
5 Jean Luc Vitard 1971 FRA 248 02:01:26 00:35:09 00:00:00 01:07:48 00:00:00 00:18:29
6 Philippe Vara 1970 FRA 247 02:01:53 00:35:07 00:00:00 01:07:47 00:00:00 00:18:59
7 Phil Parsons GBR 229 02:02:12 00:37:08 00:00:00 01:05:51 00:00:00 00:19:13
8 Kevin Pearson 1969 GBR 230 02:08:32 00:37:41 00:00:00 01:10:16 00:00:00 00:20:35
9 Luca Porcellana 1972 ITA 240 02:10:27 00:38:36 00:00:00 01:10:36 00:00:00 00:21:15
10 Christian Macchi ITA 234 02:11:03 00:38:22 00:00:00 01:10:48 00:00:00 00:21:53
11 Leon Goodwin GBR 227 02:12:46 00:39:22 00:00:00 01:11:52 00:00:00 00:21:32
12 Michele Veronese ITA 245 02:12:56 00:39:58 00:00:00 01:11:12 00:00:00 00:21:46
13 Zoltán Kremmer 1972 HUN 249 02:13:33 00:34:59 00:00:00 01:15:59 00:00:00 00:22:35
14 Guido Sartorio ITA 243 02:14:37 00:40:03 00:00:00 01:11:32 00:00:00 00:23:02
15 Chris Brown 1971 GBR 228 02:17:47 00:42:46 00:00:00 01:11:08 00:00:00 00:23:53
16 Mario De Luca 1970 ITA 231 02:18:03 00:39:40 00:00:00 01:17:53 00:00:00 00:20:30
17 Luca Lorenzini ITA 233 02:18:05 00:41:17 00:00:00 01:13:10 00:00:00 00:23:38
18 Riccardo Marino 1972 ITA 235 02:19:59 00:39:12 00:00:00 01:18:32 00:00:00 00:22:15
19 László Németh 1969 HUN 250 02:23:01 00:37:17 00:00:00 01:24:10 00:00:00 00:21:34
20 Marco Schütze 1970 GER 226 02:23:24 00:39:45 00:00:00 01:19:18 00:00:00 00:24:21
21 Andrea Trittoni ITA 244 02:23:37 00:44:59 00:00:00 01:24:40 00:00:00 00:13:58
22 Agostino Preti ITA 242 02:35:02 00:41:30 00:00:00 01:28:44 00:00:00 00:24:48
23 Cesare Negretti ITA 237 02:52:35 00:49:47 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00
24 Gianfranco Mannato ITA 236 03:08:13 00:51:02 00:00:00 00:00:00 00:00:00 00:00:00
Program notes:

Technical Delegate: Rafael Gonzalez/ESP
Distances: 1st Run 10 km; Bike 40 km; 2nd Run 5 km